Search   
Spotkanie Krajowego Klubu Seniora SITK RP i Władz Ostrowa Wielkopolskiego w EKK WAGON Sp. z o.o.
 

   W dniu 4 września 2012r. w siedzibie EKK Wagon Sp. z o.o. odbyło się spotkanie, którego inicjatorem był Prezes Oddziału SITK RP w Ostrowie Wielkopolskim Seweryn Kaczmarek. Jego celem było zaprezentowanie działalności, osiągnięć i możliwości produkcyjnych EKK WAGON.

 

   W spotkaniu przygotowanym przez pracowników EKK Wagon uczestniczyli: członkowie Krajowego Klubu Seniora z Oddziałów SITK RP z całego kraju na czele z Przewodniczącym Krajowego Klubu Seniora dr inż. Zbigniewem Kozaczkiem oraz członkowie Zarządu Oddziału SITK RP w Ostrowie Wielkopolskim oraz władze EKK Wagon. Swoją obecnością zaszczycili nas także: Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak oraz Starosta Powiatu Ostrowskiego Paweł Rajski. Gospodarzem spotkania był Prezes EKK Wagon Bartosz Świerczek.

 

   Po powitaniu gości przez Prezesa Zarządu EKK Wagon, Dyrektorzy EKK zapoznali gości z historią, osiągnięciami oraz możliwościami produkcyjnymi naszej firmy, a w prezentacji multimedialnej przedstawili nowoczesny sposób projektowania wagonów towarowych. Wszystkie wystapienia spotkały się z dużym zainteresowaniem i uwagą gości. W programi było również zwiedzanie zakładu, na którym uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się szczegółowo z zakresem produkcji naszej firmy, stosowanymi technologiami i metodami diagnostycznymi używanymi w procesie wytwarzania nowych wagonów oraz napraw pojazdów już eksploatowanych.

 

   Spotkanie było okazją do odbycia wielu ciekawych rozmów, pozwoliło zapoznać się wszystkim zwiedzającym z osiągnięciami firmy, nowymi projektami zwiększającymi wachlarz produkowanych wagonów. Goście wyrazili swój podziw i uznanie dla działań Zarządu.

 

   Dla wielu gości zwiedzajacych EKK była to wizyta sentymentalna, ponieważ w czasach swojej aktywności zawodowej znali zakład i mieli decydujący wpływ na jego rozwój. Tak na przykład dr inż. Zbigniew Kozaczek w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia był Dyrektorem Zjednoczenia ZNTK-ów z całej Polski.

 

soap2day